|
|
СЛУЧАЙНЫЙ ТОВАР |
Котли газові, настінні котли, підлогові котли, опалювальні котлиКотли Bosch - передова техніка за доступною ціною!На сучасному українському ринку присутня велика кількість моделей опалювального обладнання бренду Bosch. В цій статті зупинимося на деяких із них. Конденсаційні газові котли Buderus Logano Plus: тепло і комфорт у вашій оселіСеред об'єктів теплоспоживання середньої потужності останнім часом значним попитом користується котельне обладнання невеликих розмірів. Виходячи з цього, в сучасних середньопотужних котельнях встановлюються газові котли з малошумними атмосферними пальниками, а також легкі котли з металевими теплообмінниками. Buderus пропонує на ринку опалювальної техніки газові котли Logano plus GB312, що відповідають перерахованим вище вимогам.
Критерії переваг у виборі газового котлаСьогодні на ринку опалювального обладнання з'явилося безліч брендів опалювальних котлів. І перед споживачем виникає природне запитання: який же котел кращий, як правильно вибрати газовий котел? Тут ми спробуємо вказати які моменти потрібно враховувати під час вибору котла, плюси і мінуси котлів, споживчі характеристики. Вид палива є важливим параметром при виборі котла, проте газові котли є безумовно найпоширенішими. Перевага газових котлів - насамперед економічність порівняно з іншими видами палива, а також широке поширення газових магістралей, тобто доступність їхнього підключення.
Опалювальні котли: відповідальний підхідВибір опалювального котла - це відповідальне завдання, яке часто доводиться вирішувати замовникам під час будівництва житла. Для того, щоб прийняти правильне рішення, замовник йде до фахівців-теплотехніків, завдання яких надати йому всю необхідну інформацію та розповісти про всі можливі варіанти вирішення питання теплопостачання будинку. Оскільки більшість фахівців хвалять ті котли, які їм вигідно продавати, замовнику досить важко встановити справжні переваги і недоліки різних опалювальних систем.
Системи автономного опалення: ми за ціною не постоїмо!На сьогоднішній день, враховуючи асортимент ринку опалювального обладнання, на якому присутні і газові котли для підлоги, і різного роду настінні газові котли, і твердопаливні котли і так далі, забезпечити свій будинок недорогим і ефективним опаленням - не така вже й проблема. А тому, при всьому асортименті сучасних систем опалення, практично кожен з нас, незалежно від фінансових можливостей, здатний вибрати найвигідніший для себе варіант як за якістю, так і за ціною. Системи опалення для приватного будинку: вибір без мукВсі відомі сьогодні системи опалення діляться на три групи: теплоелектроцентраль (вона ж міська), селищна (одна котельня на село-селище) та індивідуальна (власний котел у підвалі або в окремій будівлі). Здавалося б, влітку логічніше говорити про кондиціонери, а не про опалювальні котли. Але, погодьтеся, найчастіше саме влітку багато хто починає будівництво дачі або заміського будинку. Так ось, встановлення котла та всієї опалювальної системи найкраще проводити під час будівництва будинку. Тому що для правильної роботи опалювальної системи треба прокласти десятки метрів труб! І якщо це робити, коли оздоблення будинку вже закінчено, доведеться заново довбати стіни та підлогу, ламати голову, куди подіти котел і так далі... Монтажники дивляться план будинку, розраховують можливі тепловтрати, потужність котла, кількість радіаторів, довжину труб тощо. д. Виходячи з цього, радять придбати той чи інший котел.
Твердопаливні котли як вигідне опалювальне обладнанняСучасні твердопаливні котли часто порівнюють з так званою «буржуйкою», і за принципом дії це, загалом, правильно: і там, і там відбувається згоряння твердого палива в топці, а теплова енергія передається через теплообмінник у систему опалення. Однак сучасні котли не можна порівнювати з буржуйками насамперед через високу економічність їхньої роботи. Якщо в буржуйку вже через годину роботи потрібно додати паливо, то твердопаливні котли працюють кілька годин на одному завантаженні. Відбувається це тому, що в котлах застосовується принцип нижнього горіння, при якому повітря подається до палива знизу та з боків. Це підвищує ККД і робить процес горіння плавнішим. Крім того, в сучасних казанах користувач може самостійно регулювати потужність для підтримки необхідної температури. Твердопаливні та багатопаливні опалювальні котлиТвердопаливні котли як паливо використовують дрова, вугілля, торф'яні брикети та інші тверді горючі речовини. В умовах коли будинок не газифікований, а електроенергія або рідке паливо як основний енергоносій недоступні, тільки твердопаливні котли дозволяють забезпечити в будинку необхідний рівень теплового комфорту. У сучасних котлах використовуються технології, що дозволяють довести ККД котлів до 80-85%, а температуру теплоносія в заданих межах підтримувати автоматично.
Чавунні котли: надійність та ефективністьЧавунні котли, що застосовуються для опалення, характеризуються теплопродуктивністю, а також температурою нагрітої води та її тиском. Чавунні котли мають невелику теплопродуктивність та застосовуються в системах опалення окремих житлових та громадських будівель. Вони призначені для підігріву води до 115оС при тиску не вище 0,7 МПа. Чавунні опалювальні котли можна також використовувати як парові - в такому випадку їх обладнають парозбірниками. Чавунні котли збираються з окремих секцій, що з*єднуються між собою за допомогою вкладишів-ніпелів, які вставляються у спеціальні отвори та затягуються стяжними болтами. Така конструкція дозволяє підбирати необхідну поверхню нагрівання газового котла, а також проводити заміну окремих секцій у разі пошкодження. Вибираємо твердопаливні котлиТвердопаливні котли поділяються на кілька видів, відмінність яких полягає у вигляді палива, яке можна в них спалювати, матеріалу виконання, внутрішньою конструкцією розташування теплообмінників та принципом спалювання палива. Серед величезної кількості опалювального обладнання кожна людина здатна вибрати твердопаливний котел, що відповідає його власним вимогам та фінансовим можливостям. Найбільшою популярністю користуються твердопаливні котли, які можуть спалювати деревину та відходи з вологістю до 25%.
|