"Атлас-Енерго" - проєктування, монтаж та сервісне обслуговування котельних й систем опалення

    Політика діяльності ТОВ «Атлас-Енерго» з моменту заснування в 2008 році базується на впровадженні високотехнологічного німецького устаткування та на злагодженій роботі команди фахівців, що дало можливість зарекомендувати себе надійною і професійною компанією в українській теплоенергетиці.     

ТОВ «Атлас-Енерго» є ділером і партнером найбільших європейських виробників таких, як  Bosch, Buderus, Rehau, Weishaupt на всій території України.  

ТОВ «Атлас-Енерго» спеціалізується на постачанні, монтажу та сервісному обслуговуванні систем опалювання, водопостачання і каналізації, а також виконує проєктування опалювальних систем об'єктів побутового і комерційного призначення будь-якого рівня складності. Широкий асортимент котлів, бойлерів, камінів, теплових насосів, труб, комплектуючих для систем теплої підлоги і гарячої води відповідає сучасним ринковим запитам.      

Однією з переваг компанії є будівництво котельних «під ключ», що має на меті повний комплекс послуг в діапазоні від проєктування до гарантійного і сервісного обслуговування. Будівництво «під ключ» дозволяє уникнути додаткових витрат, через питання, що вимагають узгодження між підрядниками, призводить до оптимізації вартості кінцевого продукту, є зручним для замовника - все це позитивно відрізняє компанію в порівнянні з фірмами «неповного» циклу.     

Важливою перевагою також є накопичений досвід проходження експертиз проєктної документації в органах котлонагляду, збільшення швидкості процесу узгодження, а також наявність фонду сучасної нормативно-технічної документації і постійно оновлюваної інформації, що надається заводами-виробниками Bosch, Buderus, Rehau.     

Фахівці компанії «Атлас-Енерго», які регулярно проходять стажування у зарубіжних партнерів, завжди можуть професійно проконсультувати Вас з питань вибору котлів, водонагрівачів, кондиціонерів і підбору устаткування для систем сонячних колекторів, знайти індивідуальне технічне і економічне рішення саме для Вашої системи опалювання.