Бренди, наші партнери

BOSCH

Компанія Bosch - провідний європейський виробник опалювальної і вентиляційної техніки. В асортименті Bosch можна знайти котли, газові котли, чавунні котли, сталеві котли, настінні котли, опалювальні котли, конденсаційні котли, пальники, газові пальники, бойлери, теплові насоси, геліосистеми та сонячні колектори.

 

 

Детальніше

REHAU

Rehau - ключовий виробник труб для опалення, виробляє всі фітінги і розподільні колектори, щоб якісно зробити теплу підлогу. Великий вибір матеріалів Raupiano як для звичайної каналізації, так і для шумопоглинаючої.

Компанія Rehau - король пластика Європи. Виробляє вікна, труби, фітінги, теплі підлоги, каналізацію для будинків і офісів. Труби з шитого поліетілена- висока якість в Дніпрі.

 

 

 

Детальніше

BUDERUS

Опалювальна техніка Buderus - це котли, теплові насоси, геліосистеми та багато іншого. Опалювальна техніка Buderus всю історію існування компанії була прикладом найвищої якості та новітніх технологій у виробництві елементів систем опалення.

 

 

Детальніше

WEISHAUPT

Компанія Weishaupt спеціалізується на виробництві такої продукції: пальники, газові пальники, комбіновані пальники, пальники для парових котлів, двопаливні пальники. Найнадійніші та якісні пальники в Європі.

 

 

Детальніше