ІНФОРМАЦІЯ

Котли

Котли газові, настінні котли, підлогові котли,  опалювальні котли

Газові котли - найпоширеніший тип котлів, як в Україні, так і у всьому світі. Приблизно половина всіх котлів, що продаються, - газові. У цьому немає нічого дивного, адже газ - це найдешевше паливо на сьогоднішній день. За способом монтажу розрізняють два види котлів - настінні газові і підлогові газові. Настінні газові котли - це, як правило, досить компактні і, відповідно, малі по потужності.

 

 

Детальніше

Труби

Труби Rehau Raupiano, труби Rehau Rautitan, фітінги Rehau, каналізація Rehau

Труби для передачі речовин, нежорсткі уподовж називаються шланги, а ще і в перетині - рукави. Труби виготовляються зазвичай промислово, з металів і сплавів, органічних матеріалів (пластмас, смол), бетону, кераміки, скла, деревини і їх композицій. Труби застосовуються для транспортування різних середовищ, ізоляції або угрупування інших дротів. Металеві труби широко застосовуються в будівництві. 

Детальніше

Теплові насоси

Теплові насоси

Теплові насоси беруть теплову енергію із землі (води, повітря) і «передають» її опалювальному приміщенню. Теплові насоси дозволяють отримати 3-4 кВт тепловій енергії, витративши лише 1 кВт електроенергії в приводі насоса. Теплові насоси застосовуються для опалювання будинків, підготовки гарячої води, охолоджування або осушення повітря в кімнатах, вентиляції приміщень.

 

 

Детальніше

Інструкції і керівництво з експлуатації

Інструкції і керівництво з експлуатації

Опалювальне устаткування - це досить складна техніка, робота з якою вимагає певного рівня знань. Інформація, з якою Ви можете ознайомитися в даному розділі, полегшить Вам роботу з такими видами опалювальної техніки, як опалювальні котли (настінні котли, підлогові котли, чавунні твердопаливні котли, сталеві твердопаливні котли), теплові насоси, бойлери, труби, каналізація і так далі Інструкції з експлуатації містять опис частин виробу, при необхідності - послідовність збірки виробу, рекомендації по його налаштуванню, користуванню і обслуговуванню.

 

 

Детальніше

Котельне устаткування

Котельне устаткування Дніпро, котельні, опалювальна техніка

Котельне устаткування включає котли, бойлери накопичувального типу, насоси, розширювальні баки, запірно-регулюючу арматуру, контрольно-вимірювальну апаратуру і так далі. Всі згадані елементи повинні відрізнятися надійністю, зручністю в експлуатації і технічному обслуговуванні. Якість і характеристики цих компонентів визначає надійність, безпека і довговічність котельного устаткування.

 

 

Детальніше

Система тепла підлога

Система тепла підлога, системи опалювання, тепла підлога Rehau

Система тепла підлога Rehau рівномірно розподіляє тепло в приміщенні, не займає корисне місце в приміщенні. Тепла підлога Rehau відрізняється економічним енергоспоживанням (якщо використовуються терморегулюючі прилади). Система тепла підлога Rehau проста в монтажі і абсолютно безпечна для життєдіяльності людини.

 

 

Детальніше

Відео

Відео

Опалювальне устаткування, монтаж систем теплопостачання і водопостачання, монтаж котельних - відеоматеріали на ці та інші теми Ви знайдете в даному розділі. Відеоролики допоможуть Вам дізнатися більше про товари і улугах, які пропонує компанія Атлас-Енерго. 

Детальніше