Труби, фітінги, тепла підлога Rehau

В Україні та й у всьому світі добре відома продукція компанії REHAU.Рехау в Днепропетровске | отопление | водопровод | канализация | бесшумная канализация | теплый пол

Завдяки своєму величезному асортименту програм REHAU в Європі є лідером у постачанні рішень з полімерів для таких будівельних галузей, як віконні та фасадні технології, внутрішні та зовнішні інженерні мережі. Їхні технічні можливості на базі інноваційного центру Будівництво, а також компетентний досвід навчальної практики Академії REHAU дозволяє говорити про безпрецедентний сервіс для партнерів REHAU: як у технічному, так і в економічному аспекті.Всі добре відомі вікна REHAU, не одне з великих будівель у Дніпрі, Києві, Донецьку, Харкові, Запоріжжі, Криму не обходиться без труби REHAU. Ідеальним рішенням для теплої підлоги є труби та фітинги REHAU. Безшумна каналізація REHAU успішно застосовується у будівництві готелів та баз відпочинку.  

система Рехау, трубы рехау, теплый пол рехау, отопление рехау

Завдяки прогресивним та інтегрованим технологіям REHAU створює інноваційні тенденції у будівництві, зокрема щодо енергоефективного будівництва. Рішення не тільки дають клієнтам та партнерам REHAU можливість оптимізації витрат, але максимально спрощують процес проектування та монтажу систем опалення, водопроводу, каналізації.

В галузі внутрішніх інженерних мереж створюються комплексні рішення для сучасного опалення та водопостачання, охолодження будівель та газопостачання, для мереж промислових труб і трубопроводів стисненого повітря, а також для електроінсталяції. При цьому REHAU надає перевагу стандартизованим системам та специфічним сервісним послугам, орієнтованим на конкретну. В галузі зовнішніх інженерних мереж REHAU своїми розробками робить внесок в економічний та екологічний прогрес завдяки системам господарського управління водними ресурсами, енергозберігаючим технологіям, а також системам підземного будівництва. Ми підтримуємо клієнтів під час аналізу, розробки концепції, проектування та монтажу інженерних систем REHAU.