ПАЛЬНИКИ, ПАЛЬНИКИ ГАЗОВІ, ПАЛЬНИКИ РІДКОПАЛИВНІ WEISHAUPT

Компанія Weishaupt була заснована в 1932 році як ремісниче підприємство. Нині тут зайнято понад 2500 співробітників. Приблизно половина з них працює на головному підприємстві у м. Швенді, решта - у філіях фірми в Німеччині та дочірніх компаніях за кордоном. На підприємстві, корисна площа якого становить 60 000 кв.м., щороку виробляється понад 150 000 пальників. Крім того, розроблена велика програма випуску водогрійних котлів, шаф керування та приладдя.

Програма -weishaupt- охоплює газові пальники, рідкопаливні пальники, комбіновані пальники з одноступінчастим, двоступінчастим, плавно-двоступінчастим та модульованим регулюванням. Це повністю автоматичні пальники. Пальники -weishaupt - дуже якісні. Пальники-weishaupt-встановлені на котлах багатьох світових виробників, таких як Wolf, Buderus, Viessmann і вже багато років працюють на об'єктах різної складності від простих котеджів, заміських будинків до величезних котелень для опалення мікрорайонів та заводів. Пальники встановлюються на чавунні котли, на сталеві котли, на парові котли. Газовий пальник weishaupt один з найнадійніших у світі!

Горелка | горелка газовая | жидкотопливная горелка | горелка для котла

Основні види пальників розроблені для спалювання палива:

-          Природний газ

-          Зріджений газ

-          Дизельне паливо

-          Газ

-          Мазут

-          Сира нафта

-          Відпрацьована олія

Також передбачено можливість спалювання біопалива:

-          Біодизель

-          Біогаз

-          Біоетанол

-          Ріпаковий метиловий ефір

-          Ріпакова олія холодного віджиму

-          Спирти

-          Тварини жири

-          Гліцерин

Пальник -weishaupt- - це надійна конструкція з великим терміном служби та відмінним дизайном. Випробувані матеріали, серійний випуск та багаторівневий контроль гарантують дотримання європейської якості. Завдяки високому ККД пальників -weishaupt- теплова енергія палива використовується повністю, що значно знижує витрати на паливо.

Понад тисячу технічних працівників з усього світу щорічно проходять навчання та отримують кваліфікацію спеціалістів з пальників у центрі навчання Weishaupt у м. Швенді.