настінні котли, опалювальні котли, конденсаційні котли

Котельне обладнання Bosch     

бош логотип

Отопительная техника Bosch Днепропетровск

На сьогоднішній день Bosch є найбільшим європейським виробником систем кондиціонування повітря, опалення та гарячого водопостачання, нецентралізованого управління енергією. До її брендів відносяться Bosch, Buderus, Junkers, Dakon, e.l.m leblanc SA, Florida Heat Pump (FHP), Geminox, IVT, Nefit, Sieger, Vulcano та Worcester.

Якщо ви потребуєте опалення для дому і хочете насолоджуватися гарячою водою цілий рік, саме опалювальне обладнання Bosch забезпечить необхідною для цього технікою - інноваційною, високотехнологічною, економічною, надійною, з турботою про довкілля.

На українському ринку марка Bosch представлена ​​широким спектром енергозберігаючого та екотехнологічного опалювального та водонагрівального обладнання, замовити яке у Дніпрі ви можете у компанії "Атлас-Енерго" за цілком прийнятною ціною.

В асортимент компанії Bosch входять газові проточні водонагрівачі (колонки), настінні та конденсаційні котли, накопичувальні бойлери, твердопаливні підлогові котли, кімнатні та погодозалежні регулятори температури для управління системами опалення.

 

Котельне обладнання Bosch Дніпро

Газові котли Bosch, мабуть, без жодного перебільшення можуть бути названі ідеальним рішенням для умов нашої країни. Газові котли Bosch здатні працювати, уникнувши втрат при виробництві гарячої води та потужності приблизно на 20-30%. У комплектацію розглянутого обладнання для українського ринку входить спеціально розроблена водяна арматура, яка здатна здійснювати ефективне функціонування навіть за мінімального потоку води та захищена від домішок, розчинених у воді.

Серед переваг, які мають котли Bosch, можна виділити наступне: на вибір споживача представлені найрізноманітніші моделі, за рахунок чого можна придбати обладнання, що максимально підходить за ціною та технічними даними; колонки мають високу продуктивність, високу безпеку в експлуатації. Перевагою розглянутого котельного обладнання є також те, що температура води стала незалежно від кількості споживачів; додавання холодної води здійснюється за рахунок дій змішувача. Опалювальне обладнання Bosch може працювати без димаря; повністю відповідають усім стандартам економічності, якості та екологічної безпеки. Окрім іншого, котли Bosch повністю відповідають санітарно-гігієнічним вимогам України та мають усі необхідні ліцензії.

Важливим фактором будь-якого обладнання є його вага та розміри. Настінне обладнання спочатку має на увазі полегшеність конструкції та компактність. Транспортування та монтаж громіздких апаратів завдає певних незручностей і, зрештою, позначається на збільшенні витрат. Сучасні настінні котли Bosch чудово вписуються в інтер'єр і не вимагають обладнання котельного приміщення. Саме цей факт дозволяє використовувати таке обладнання навіть для поквартирного опалення.

Bosch Gaz 6000W

Спеціалісти компанії "Атлас-Енерго" Дніпро забезпечать безвідмовну роботу вашого котельного обладнання Bosch.

Всі інженери-наладчики компанії пройшли навчання на заводах-виробниках обладнання та мають усі необхідні ліцензії, дозволи та знання для правильного та своєчасного технічного обслуговування котлів та ремонту обладнання. Всі бригади оснащені службовими автомобілями та сучасним обладнанням, що дозволяє у стислий термін виявити та усунути всі неполадки.

Твердопаливні котли Bosch можуть успішно застосовуватися як у системі опалення гравітаційного типу, так і насосній. Прекрасний вибір для дачі або приватного будинку далеко від цивілізації, а також інших об'єктів, які не мають доступу до централізованого опалення.

Котли Bosch даної серії також можна використовувати і для підігріву води, для цього їх комбінують з газовими котлами. Важливо, що схема завантаження палива у твердопаливних котлах Bosch досить проста, до того ж такі котли легко чистяться і не вимагають спеціалізованого догляду.