Газові котли в Дніпрі, пальники, опалювальне обладнання Дніпро

Газовые котлы в Днепропетровске, горелки, отопительное оборудование, Днепропетровск

Перед тим, як запустити газовий котел в експлуатацію, слід провести його огляд. Для цього потрібно провести зовнішній огляд газового котла, пальника та іншого опалювального обладнання, перевірити справність арматури, топки і паливоподачі, газоходів, вибухових клапанів, лазів, люків тощо. Випробувати насоси, вентилятори, димососи та інше обладнання на працездатність слід за допомогою його короткочасного включення. Якщо Ви впевнені в тому, що газовий котел і обладнання справні, можете починати заповнення котла водою.

Перший крок під час заповнення газового котла водою - це відкриття повітряних кранів (якщо вони є) на котлі та економайзері, або підняття запобіжного клапана на котлі чи верхньому барабані для випуску повітря з пароводяної системи котла. Після цього можна відкрити живильний клапан і починати через економайзер заповнення котла живильною деаерованою гарячою водою з температурою 50...100 °С.

Заповнення котла водою слід проводити повільно, протягом 1-2 годин. Причина тому - запобігання небезпечним температурним напруженням у металі барабана і трубах котла. Коли котел буде заповнений, повітряні крани слід закрити, а запобіжні клапани опустити. Тільки після всіх цих дій можна приступати до розпалювання котла. Коли Ви розтоплюєте котел, необхідно спочатку провентилювати газоходи котла протягом 5-15 хвилин, після чого запалювати шар палива на решітці за допомогою розпалювальних мазутних або газових форсунок чи за допомогою дров. При цьому дуттьовий вентилятор має бути вимкнений, а шибер у газоході за котлом має бути злегка прочинений. Під час розпалювання котла ведеться безперервне спостереження, щоб не виникли протікання через труби і нещільності обладнання котла. Після загоряння шару палива на решітці слід увімкнути димосос, потім дуттьовий вентилятор, і тільки після цього починають збільшувати тягу в газовому тракті котла.

Під час роботи на рідкому і газоподібному паливі для запобігання утворенню вибухонебезпечних сумішей газів і парів палива з повітрям, газоходи котла повинні бути провентильовані в обов'язковому порядку протягом 10-15 хвилин. Після цього в топку можна ввести розпалювальну форсунку або ввімкнути запально-захисний пристрій; відкривається засувка подачі палива у форсунку топки і підпалюється факел. За наявності в котлі повітропідігрівача, щоб уникнути корозії його труб, повітря, що йде на горіння, пропускають окрім повітропідігрівача доти, доки температура газів, що йдуть, не досягне 120 °С і більше. Розпалювання котлів середнього тиску зазвичай займає близько 2-4 годин за спеціальним графіком.