вул. Січеславська Набережна, 29а, м. Дніпро, 49000, Україна +38 (067)561-89-34
http://atlas-energo.com.ua/rus/informaziya/kotli/gorelki-i-kontrollery-v-gazovyh-kotlah/
Котли, тепла підлога ІНФОРМАЦІЯ Котли Пальники та контролери в газових котлах

Котли газові конденсаційні, пальники для котлів, контролери газових котлів, ціна на котли

Котлы газовые конденсационые, горелки для котлов, датчики управления газовых котлов, цена на газовые котлыТрадиційні газові котли для нагрівання води акумулюють тепло, що виділяється у процесі згоряння палива. Температура димових газів, що викидаються в атмосферу, при цьому становить близько 100-190 °С. У той же час утворюється вода, що переходить при такій високій температурі пароподібний стан. Газові котли, які можуть додатково забирати теплову енергію, що виділяється під час конденсації водяної пари в теплообміннику, а також використовувати її для догрівання теплоносія, це конденсаційні котли.

 

Традиційні газові котли енергію конденсації не використовують. У разі природного газу ця прихована теплота може досягати 11%. З цієї причини виробники вказують ККД, який забезпечують конденсаційні котли вище 100%. Ця величина суворо пов*язана з температурою води у зворотній магістралі газового котла, що забезпечує охолодження газів, що відходять нижче точки роси. Для досягнення найбільшого ККД газового котла можна приєднати конденсаційний котел до датчика температури вулиці. Це дозволить завжди підтримувати температуру у зворотному контурі на мінімальному рівні та отримувати максимальний відсоток конденсації газового котла. У режимі водонагрівання деякі газові конденсаційні котли мають адаптивність, і при невеликій витраті використовується вода з нижчою температурою, завдяки чому забезпечується конденсація.

 

Конденсаційні котли викидають в атмосферу набагато менше шкідливих речовин.Ціна на газові конденсаційні котли дещо вища, але якщо підключити конденсаційний котел до системи теплої підлоги у поєднанні з датчиком вуличної температури, вона може знизити витрати газу на третину.

 

Пальники для газових конденсаційних котлів

 

Пальники для газових котлів розрізняються за способом змішування газу з повітрям та способом зміни потужності полум'я. За способом змішування газу пальники для котлів поділяються на атмосферні пальники та вентиляторні пальники (дутьові пальники). За способом зміни потужності полум'я пальники для котлів діляться на одноступінчасті пальники (вкл./викл.), двоступінчасті пальники або пальники з плавним (модуляційним) регулюванням потужності. Атмосферні пальники є найпростішими. Вони продукти згоряння з щільністю, меншою щільності повітря, рухаються вгору і звільняють місце для нової порції повітря. Вентиляторні пальники примусово змішують повітря з газом за допомогою електричного вентилятора, тому керування процесом набагато легше. Вентиляторні пальники для котла підлоги більш шумні, ніж атмосферні пальники, у зв'язку з чим прилад або встановлюють в технічному приміщенні, або накривають спеціальним звукопоглинаючим кожухом.

 

Одноступінчасті пальники характеризуються тим, що полум'я автоматично вмикається та вимикається. Двоступінчасті пальники передбачають також можливість автоматичного перемикання полум'я з номінального рівня горіння на знижений, щоб у міжсезоння та за м'якої зимової погоди знизити знос газового котла та витрату палива.Пальники з плавним регулюванням потужності від 20 до 100% (модуляція) служать для економічного та безпечного спалювання газу, забезпечують відповідність усім екологічним нормам за кількістю шкідливих викидів, при цьому ККД пальника залишається максимальним. Ця технологія продовжує термін служби газових котлів вдвічі і дозволяє заощаджувати до 5% палива.

 

Датчики керування роботою газового котла

 

Контролери газових котлів досить різноманітні, але первинну інформацію для їхньої роботи постачають датчики - датчики температури води системи опалення, датчики ГВС, внутрішній (кімнатний) термостат і/або зовнішній датчик вуличної температури.

Кімнатний термостат вимикає пальник газового котла під час досягнення в приміщенні заданої температури. Термостат може бути запрограмований на день/ніч та тиждень. Це дозволяє з високою точністю підтримувати різні температури в окремих зонах будівлі.

Вуличні датчики температури автоматично задають рівень нагріву теплоносія в магістралі газового котла, що подає. Це залежить від температури повітря. Якщо немає зовнішнього датчика вуличної температури, кімнатна температура завищується, повітря пересушується, відбувається перевитрата палива газового котла.

У невеликих приміщеннях часто встановлюють недорогий кімнатний термостат. Чим більша площа для опалення, тим ефективнішим буде вуличний датчик температури. Можлива робота термостата та вуличного датчика температури одночасно. У деякі настінні газові казани вбудовані датчики кімнатної температури. В результаті, при підключенні зовнішніх датчиків температури газові котли починають залежати від погоди. Параметри системи опалення у такому випадку підбираються залежно від температури за вікном.