вул. Січеславська Набережна, 29а, м. Дніпро, 49000, Україна +38 (067)561-89-34
http://atlas-energo.com.ua/rus/informaziya/kotli/gazovie-kotli-vidi/
Котли, тепла підлога ІНФОРМАЦІЯ Котли Газові котли, види

Газові котли, види

Напольные газовые котлы, газовые котлы, двухконтурные газовые котлы,

Газові котли відрізняються один від одного не тільки за потужністю, але й залежно від способу видалення газів, що відходять, від типу розпалу, від способу їх встановлення. До того ж газові котли можуть бути тільки для опалення будинку, а можуть поєднувати цей обов'язок з функцією нагрівання води.

Газові котли, потужність.

Газові котли бувають різної потужності. Вибір котла залежить від величини об*єкта, що обігрівається. Виходити варто з розрахунку, що 2 кВт потужності котла необхідно для обігріву добре утепленого приміщення площею 10 м2 та при висоті стель 3 м.

Одноконтурні та двоконтурні газові котли.

Залежно від кількості контурів бувають одноконтурні газові та двоконтурні газові котли.

Одноконтурні газові котли - це котли, які забезпечують лише опалення.

Двоконтурні газові котли - це котли, які, крім опалення, використовуються і для забезпечення гарячого водопостачання. Двоконтурні газові котли в свою чергу поділяються на:

Газові котли з бройлером - вони дозволяють мати запас гарячої води 40-60 літрів (залежно від моделі котла), готовий до використання; крім того, такі двоконтурні газові котли мають певний запас води і при відключенні газу;

моделі двоконтурних котлів, де вода готується проточним способом;

Газові котли діляться і в залежності від способу видалення газів, що відходять.

Газові котли з природною тягою - газові котли, де видалення продуктів згоряння відбувається рахунок природної тяги. Такі газові котли частіше встановлюють у невеликих будинках чи нежитлових приміщеннях.

Газові котли з примусовою тягою - це газові котли із закритою камерою згоряння. Такі газові котли працюють на принципі забору повітря зовні за допомогою коаксіального димоходу, який є трубою в трубі. Внутрішня труба служить видалення продуктів згоряння, а зовнішня - для забору повітря. Газові котли з примусовою тягою не спалюють кисень у приміщенні та не вимагають додаткового припливу холодного повітря до будівлі з вулиці для підтримки процесу горіння. До того ж газові котли з примусовою тягою дозволяють знизити витрати на встановлення, тому що не потрібно виготовляти дорогий традиційний димар, замість якого використовується короткий та недорогий коаксіальний.

Газові котли з електричним та п*єзорозпалом.

Газові котли можуть відрізнятися і за типом розпалювання:

Газові котли з електронним розпалюванням запускаються автоматично. До того ж такі котли економніші через відсутність запальника з полум*ям, що постійно горить. Якщо сталося тимчасове переривання подачі електроживлення, після його увімкнення котли включаються автоматично.

Газові котли з п*єзорозпалом включається вручну шляхом натискання кнопки.

Підлогові та настінні газові котли.

Газові котли розрізняють і за способом встановлення:

Підлогові газові котли мають більш широкий діапазон потужностей. Як правило, газові котли підлоги і коштують дорожче.

Настінні газові котли мають більшу популярність, ніж підлогові. Настінні газові котли мають менші габарити, що дозволяє заощаджувати простір приміщення.До того ж такі газові котли оснащені пристроями, які забезпечують безпеку при їх експлуатації: датчиком наявності полум*я, блокувальним термостатом, пристроєм відключення газового котла у разі пропадання електроживлення, пристроєм блокування газового котла при відключенні газу, датчиком контролю тяги, пристроєм відключення котла при зниженні обсягу теплоносія нижче за норму.